Čištění koberců před nebo po stěhování?

Stěhujete se do nového a uvažujete nad tím, zda si nechat staré běhouny nebo zakoupit nové? Zvažte obě možnosti důkladně, a pokud si koberec ponecháte, bude potřebovat minimálně kvalitní hloubkové vyčištění. Koberce jsou přirozené lapače prachu, ať už se vyskytují v jakémkoli prostředí. Tahle informace nikoho nepřekvapí a je empiricky prokazatelná.

Vztahuje se to hlavně na koberce a čalouněný nábytek. Ovšem problémem je, že běžná technika v obchodech se nedostane pod povrch koberců ani nábytku a čistí pouze na povrchu. A tehdy musí přijít ke slovu odborná firma. Pro obyvatele Brna nabízí služby čištění koberců sedaček naše firma levné čištění koberců Brno, která provozuje také půjčovnu strojů na čištění koberců Brno.

Používáme techniku mokrého čistění, která využívá nejen silný proud vzduchu, ale přidává navíc tekutou bázi. Tedy roztok s rozpuštěnou práškovou chemií Kärcher, kterou tímto vpravíme přímo do materiálu koberce nebo čalounění a vzápětí opět vysajeme do předem připravené sběrné nádoby. Tím pádem nejen, že vysajeme z koberců i to, na co se normálně nedosáhne, ale špína nemá kam utéct. Určitě jste si všimli, jak se kolem běžných vysavačů vytvoří oblak prachu, když je zapnete. To je daň za vzduchový systém vysávání. Ovšem s námi se nic takového stát nemůže. Na území Brna se pohybujeme zdarma, mimo Brno si počítáme 4 Kč za kilometr. Čistíme koberce v kancelářích, domech i bytech a čalouněný nábytek všeho druhu. Čistíme od prachu, alergenů i dalších roztočů, které v tomto prostředí zůstávají, protože jsou chráněny před vnějšími vlivy.

Naše čistící zásahy oživují původní barvy koberců, prodlužují životnost materiálu díky přístupu k vláknům samotným. Krom toho usnadníme i vaše běžné vzduchové vysávání, protože špína se bude mnohem obtížněji dostávat pod povrch věcí a tím pádem bude i ve vašich možnostech se jí rychle a účinně zbavit. Poradíme a dáme tipy na další možnosti údržby vašich koberců a nábytku, stačí se zeptat.

Napsat komentář