Do nového roku 2018 pravou nohou

Přelom roku je ve všech směrech o zhodnocení předchozího období a stanovení si cílů pro následující rok. Věříme, že letopočet 2017 vám přinesl vše dobré a nový rok 2018 se vydaří ve všech směrech zase o něco lépe. Vstupte do nového roku pravou nohou. Nejsme všemocní, ale pokud se chystáte na stěhování, rádi vám nabídneme naše profesionální služby.

Hektické Vánoce?

Možná se to týká vás, možná někoho z vašeho okolí. Vánoce jsou obdobím, ke kterému se často vážou i termíny stěhování. Mnoho lidí se snaží dokončit své nové bydlení tak, aby právě na Štědrý den mohli být již v novém. Ačkoliv jsou z toho velmi unaveni, je to pro ně krásný dárek pod stromeček, který si užije celá rodina. Tedy bavíme se o nenuceném stěhování do nového domu či bytu, do kterého se zkrátka moc a moc těšíte. My měli podobnou zkušenost v Mladé Boleslavi, kde jsme jedné rodině pomáhali s přestěhováním do nového objektu, aby si mohli užít vánoční svátky v klidu a v novém prostředí.

Ne každý je ale ochotný tomu podřídit vše a pokud se to zkrátka nestíhá, neláme to přes koleno a počká třeba na leden či únor nového roku a v poklidu se přestěhuje, protože se nechce stresovat v předvánočním období. Všichni to máme jinak a nelze říci co z těchto dvou případů je lepší. Vše je o možnostech a o tom, jaké má kdo priority, zda není tlačen tím, že musí brzy opustit své staré bydliště atp. I v novém roce jsme tu pro vás a rádi zajistíme vaši stěhovací akci. Chcete nás oslovit? Není nic jednoduššího než navštívit naši prezentaci Stěhování bez dřiny a vyplnit nezávazný poptávkový formulář, případně nám zanechat emailový vzkaz, nebo nám napřímo zavolat. Vždy se s vámi domluvíme na postupu a připravíme vám cenovou kalkulaci, abyste se mohli sami rozhodnout, zda naše služby využijete či nikoliv.

Ještě jednou hodně zdraví do nového roku a klidné stěhování bez dřiny a stresů…

 

Vaši stěhováci.

Napsat komentář