Doping pro stěhováky?

Zajímavou reklamu vytvořila dánská firma, která nabízí čokoládové nápoje. Zajímavou z toho pohledu, že se věnuje tématice stěhování a to zábavnou formou. Takže nechceme tedy dělat reklamu značce Cocio, spíše potvrdit obsah reklamy, že čokoládový nápoj z vás stěhováka ani svalovce neudělá. Jak nápoj chutná, to opravdu nevíme, ani netušíme, zda je k sehnání na našem trhu…

Ale zpět k obsahu reklamy. Dva chlapci, dvě dívky, jeden byt… Všude již zabalené krabice, které jsou připravené ke stěhování a uprostřed místnosti gauč. Pánové se chtějí ukázat, takže hurá na to, ale s gaučem vůbec nemohou pohnout. Dámy už vypadají opravdu zoufale a chlapci to nejspíše budou muset vzdát… Dostanou ale ještě nápad, že se na to posilní již zmíněným čokoládovým nápojem.

Posíleni na stěhování

Nastávají chvíle velkého očekávání. Po konzumaci čokoládového nápoje se chlapci cítí opravdu velmi silně, že by přestěhovali cokoliv a i dívky vidí, jak jejich chlapci zmužněli… Nikdo z nich už nečeká nic jiného než jasné vítězství nad gaučem. Druhý stěhovací pokus. Zpočátku vše vypadá nadějně, ale nakonec chlapci opět selžou. Zkrátka povolený doping jim stěhovací sílu nepřinesl. Stěhování gauče tak musí zůstat na někom jiném… třeba na stěhovací firmě, kdo ví, to již samozřejmě není obsahem reklamy. Ta pouze značí to, že nápoj nenabídne nic „víc“ než jen skvělou chuť.

Reklama na Cocio

Ale proč bychom tu vše popisovali, když vám můžeme toto podivné stěhování gauče v reklamě nabídnout v podobě videa.

Napsat komentář