Jak budete trávit Vánoce?

Už zbývá jen 15 dnů do Štědrého dne. Zažijeme po delší době bílé Vánoce? No při pohledu z dnešních oken by to tak mohlo i vypadat, ale předpovědi jsou jak jinak než skeptické. Takže Vánoce čekejte spíše blátivé a letos bohužel stále ovlivněné koronavirovými opatřeními.

Stěhování jako vánoční dárek 😉

Hledejme na všem ale ty pozitivní stránky. Užijte si tyto krásné svátky doma se svými nejbližšími. A třeba vám letos Ježíšek nadělí nové bydlení – pokud mu to jeho pomocníci stihnou včas dokončit 🙂 Pak tu jsme pro vás i my – parta „silných“ chlapů ze Stěhování bez dřiny, která se postará o to, abyste se v klidu a bez stresu přestěhovali do nového.

Stačí jediné, kontaktovat nás, abychom si vzájemně upřesnili požadavky a přání a hlavně se domluvili na nejvhodnějším termínu realizace akce „S“. Nejsme příznivci „Kulových blesků“ 😉 takže si vše chceme dopředu pečlivě naplánovat a nachystat, aby mělo stěhování hladký průběh. Vy se budete moci věnovat předvánočním či silvestrovským přípravám.

Vánoce s rodinou

Vánoce pak budete mít alespoň v tomto směru pohodové. Ale věříme, že se nenecháte rozhodit i tím, jaká je současná doba. Doma se svou rodinou na to všechno zapomeňte, dejte si něco dobrého na zub, popovídejte si, vyražte na výlet, zkrátka buďte pospolu.

Vám všem přejeme krásný adventní čas a hlavně hodně zdravíčka, které je to nejcennější, co máme.

Napsat komentář