Levné stěhování v Praze a bez příplatků

Potřebujete levně a kvalitně přestěhovat v Praze a okolí nebo kdekoliv na území celé ČR? Pak se obraťte na společnost Stěhování Atlas a zaručujeme vám, že nebudete zklamáni.

Stěhování Atlas se specializuje na kvalitní a přitom levné stěhování domácností, firem a na obecné služby týkající se přepravy zboží a autodopravy. Stěhování domácností zahrnuje stěhování bytů a rodinných domů. Profesionální pracovník nejprve navštíví vaši domácnost a dohodne vše potřebné k hladkému průběhu stěhování. Firma vám poskytne veškerý balící materiál a jejich zaměstnanci vám také vše pomohou zabalit. Tím budete mít za sebou jednu z nejnepříjemnějších a nejnamáhavějších částí celého stěhování.

V dohodnutý čas pak bezpečně přestěhují veškerý váš movitý majetek do nového místa určení. Tam vše rozmístí dle vašeho přání a vše opět pomohou rozbalit. Vy se vůbec nenadřete, Stěhování Atlas zařídí vše za vás!

Pokud potřebujete přestěhovat svou firmu nebo kancelář, není to pro Stěhování Atlas žádný problém. Vše probíhá naprosto stejným způsobem jako v případě stěhování domácností – vy budete celý proces pouze řídit a zaměstnanci Stěhování Atlas zařídí vše za vás.

V neposlední řadě je tu pak přeprava zboží a autodoprava po celém území ČR. Stěhování Atlas poskytuje přepravu nákladů a veškerého vašeho zboží pomocí nákladních skříňových vozů Renault Master a Iveco Eurocargo. Veškeré stěhované předměty jsou pojištěny a v případě zájmu nebo potřeby, zajistí zaměstnanci Stěhování Atlas pro vaše stěhované předměty připojištění.

Stále jsme se však nedostali k největší přednosti firmy Stěhování Atlas. Ta totiž veškeré své služby nabízí 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, včetně víkendů, nočních hodin a svátků, za jednotnou cenu bez jakýchkoliv příplatků! Navštivte internetové stránky www.stehovaniatlas.cz nebo volejte na tel. číslo +420 777 24 26 44 a informujte se o detailech nabídky Stěhování Atlas. Svěřte své stěhování do rukou profesionálů.