Lidsky a profesionálně

Ve firmě Stěhování bez dřiny dbáme na to, aby byl náš zákazník spokojený. Není to jen o odvedené práci, ale i o tom, jak se s lidmi hovoří, zda jste pro ně schopni udělat i něco navíc atp. V dnešní době je to možná neobvyklé, protože takzvaně IN jsou líbivé reklamy a lákavé slogany…

Nejlepší reklama?

My však stále věříme, že nejlepší reklamou je dobře odvedená práce, která vede ke spokojenosti našich zákazníků, kteří nás pak rádi a ochotně doporučí dál. Ve skutečnosti je to „nejlevnější“ reklama, která ale nejlépe funguje. Všechno něco stojí, v tomto případě je to ochota, aby vaše firma dokázala s lidmi jednat dle jejich individuálních potřeb, vhodně po lidské stránce a zároveň být profesionály a odborníky ve svém oboru.

Díky našim dlouholetým zkušenostem si troufáme říci, že se nám to daří a jsme za to moc rádi. Jsme parta stěhováků, kteří v tomto směru jsou zajedno. Přesvědčte se o tom sami. Možná právě nyní řešíte otázku stěhování a přemýšlíte, na jakou firmu se obrátit.

Pozor na skryté poplatky

Nenechte se zlákat líbivými slogany, které mají často „poznámky pod čarou“. S námi dopředu budete vědět, kdy a za jakých finančních podmínek stěhovací akce proběhne. Neúčtujeme žádné skryté poplatky. Vše s vámi dopředu projdeme, abychom na nic podstatného nezapomněli.

Je možné, že jsme stěhovali třeba někoho ve vašem blízkém okolí. Zeptejte se jich na zkušenosti s naší firmou. Následně je to již velmi jednoduché, stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář na stěhování a my se s vámi spojíme ohledně dalšího postupu.

Napsat komentář