Operativní leasing

Vaše firma spravuje velký vozový park a tak v podstatě neustále platíte za opravy automobilů a jejich údržbu? Přemýšleli jste někdy, že by operativní leasing byl vhodným řešením vaší situace? S operativním leasingem už se nebudete muset neustále starat o potřeby vašeho vozu a také se nebudete muset obávat ztráty jeho hodnoty.

Operativní leasing se postará o váš vozový park
Operativní leasing nabízí mnoho výhod, které oceníte především pokud máte na starosti několik vozidel. Ale to neznamená, že by nebyl určen pro ty, kdo mají pouze jeden vůz k soukromým účelům, volba je jen na vás.

  • Operativní leasing spočívá v dlouhodobém pronájmu vozu
  • Automobil, ke kterému máte sjednanou leasingovou smlouvu, je ve vašem výhradním užívání, ale majitelem zůstává leasingová společnost
  • Vám tak odpadají starosti s jeho přihlašováním, pojištěním i servisem
  • S operativním leasingem pouze využíváte automobil, který vám udržuje někdo jiný
  • Operativní leasing se obvykle sjednává na pět let, po této době můžete automobil bez problémů vyměnit za nový, bez řešení jeho prodeje
  • Ve splátkách operativního leasingu je zahrnut pronájem vozu, jeho servis i další služby, například dálniční známka

Operativní leasing u AUTO OPAT
Zajištění vozu přes operativní leasing vám nabízí i společnost AUTO OPAT. U nás si vybíráte vozy ze značek Škoda a Renault, ale můžete u nás najít i automobily jiných značek. Přijďte se podívat a vyberte si vůz, který vám bude vyhovovat. Sjednat operativní leasing je otázka chvíle.

 

Napsat komentář