Poděkování za stěhovací služby

Některá rozhodování se nedělají lehce. Příkladem je třeba změna bydliště a s tím spojené stěhování. Respektive, jakým způsobem toto všechno zajistit. Mnoho lidí nám říkalo, proč byste to řešili přes firmu, vždyť stačí pár chlapů a není problém to zajistit. No, jenže ono se to takto lehce říká, ale skutečnost už je jiná…

Zaprvé sehnat někoho, kdo je ochotný ve volném čase pomoci s těžkou prací. Zadruhé, když už partu máte, tak určit takový termín, který bude všem vyhovovat… Když se vám podaří dojít až sem, tak už je to na dobré cestě, ale stále to máte se starostmi v hlavě, co když někdo onemocní, nebo mu do toho vleze, koho pak narychlo seženete?

Opravdu je to cenově výhodnější, stěhovat se sami?

Je to zkrátka cesta, která se v rámci rychlého uvažování jeví jako výhodná (hlavně po cenové stránce), ale ono to tak ve skutečnosti ani být nemusí. A to i z hlediska financí. Započítejte si svůj čas, čas pracovníků (těm buď stejně něco málo dáte, nebo je minimálně musíte obstarat jídlem a pitím), náklady na vozidlo, obalové materiály… To všechno bez odborných znalostí a potřebného vybavení, takže riskujete své zdraví a případné poškození majetku.

Stěhovací parta – Stěhování bez dřiny

My se zkrátka rozhodli, že nám to za to nestojí, že se chceme v klidu přestěhovat a nechat starosti okolo na profesionály. Díky známým jsme obdrželi několik kontaktů na stěhovací firmy. Koukli jsme se na stránky, zavolali a na základě toho si řekli, pro kterou firmu se rozhodneme. Naše volba padla na tým ze Stěhování bez dřiny. Jednání nám přišlo férové, ze stránek je vidět, že se nesnaží nikoho oklamat a že to není jen nějaká jedna osoba, která si na každou akci zajišťuje jinou pracovní skupinu. Prostě je to tým, který spolu pracuje dlouhodobě, svoji práci rozumí a dělají to s radostí (to jsme samozřejmě mohli posoudit až zpětně).

Vše proběhlo hladce a dle společné domluvy. Řešit jsme nemuseli ani finanční stránku. Dopředu jsme znali cenu resp. rozmezí, ve kterém se budeme pohybovat a to bylo dodrženo.

Pokud hledáte firmu na přestěhování bytu, domu, kanceláře, skladu… pak se nebojte obrátit právě na tuto stěhovací partu. Více informací a kontakty naleznete na jejich „lidovém“ webu www.stehovanibezdriny.cz.

Pánové, děkujeme vám a přejeme pevné zdraví v této nelehké době.

Kameňákovi z HK 😉

Napsat komentář