Potřebujete přestěhovat chalupu na horách?

Z našeho pohledu neděláme rozdíly mezi tím, zda se stěhuje v nížinách, nebo na horách. My jsme připraveni na všechno. Díky kvalitnímu vybavení a vhodnému vozovému parku není problém zajistit jakékoli stěhování a to i na horách v zimním období.

Pro někoho to ale může být problém. Nastane-li situace, že sháníte stěhovací firmu pro zajištění horského stěhování. Nejčastěji to bývá přestěhování vybavení chalupy, ale i penzionu atp.

Plánování nelze přeskočit

Malé i velké akce nejen na horách – to je práce pro tým ze Stěhování bez dřiny. Nic nešijeme horkou jehlou. Vše se pečlivě naplánuje a díky tomu pak celá akce probíhá bez komplikací a nečekaných situací.

Zároveň je plánování důležité i pro stanovení cenové nabídky. Naši zákazníci dopředu vědí, kolik je bude naše práce stát. Neřadíme se mezi firmy, které určí nějakou cenu a po skončení akce si doúčtují různé skryté poplatky. S tím se u nás rozhodně nesetkáte. My jsme férová firma s dlouholetou tradicí, na které si zakládáme.

Spokojenost zákazníků je pro nás klíčová

Máte chalupu na horách a potřebujete tam něco přestěhovat, nebo ji vyklidit? Poptejte naše stěhovací služby. Uvidíte, že budete spokojeni jako mnoho klientů před vámi a to jak z řady domácností, tak i firem či státních institucí.

Hezký den vám přejí kluci ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář