Potřebujete přestěhovat o víkendu?

Blíží se konec roku a hlavní hektické období. I v něm se samozřejmě řeší stěhovací akce a právě v tomto předvánočním období je často velmi stresující a časově náročené. Z tohoto důvodu se často hodí, když je možné konkrétní stěhovací akci zajistit třeba o víkendu, večerních hodinách nebo o svátcích… Možná si říkáte, že to může být problém, že na to málokterá firma přistoupí… Ale opak je pravdou. Příkladem je například firma Stěhování bez dřiny, která nabízí mimo jiné i stěhování o svátcích, víkendech, nebo i v nočních hodinách.

O víkendu a bez dřiny

Je přeci jasné, že mnoho lidí nemá přes týden čas, zvláště před blížícími se svátky a vybrat si dovolenou právě kvůli stěhování se ne každému chce, případně mu to ani zaměstnavatel nechce dovolit, protože hlavní sezóna vyžaduje maximální záběr. Právě v takových chvílích by se nejvíce hodilo, když by šlo celou stěhovací akci realizovat mimo pracovní dobu, nejlépe mimo pracovní dny, tedy o víkendu či o svátcích.

Ačkoliv to znamená, že pracovníci stěhovací firmy musí oželit některý z víkendů, není důvod, proč takto nevyjít zákazníkům vstříc. Navíc podobnou službu nabídnou spíše větší stěhovací společnosti, které mají větší stěhovací partu, kde se případně pracovníci prostřídají, aby se jich to netýkalo až tak často. Nicméně vždy je vám nabídnut maximální servis jako kdyby se jednalo o stěhování v běžném pracovním týdnu.

Informujte své okolí

Pokud se jedná o stěhování bytu v bytovém domě, tak je dobré, abyste na to připravili i své sousedy, že zde bude trošku rušněji oproti jiným víkendům. Je dobré, aby o tom věděli. Ještě důležitější to je v případě nočního stěhování, aby si náhodou nemysleli, že vás někdo okrádá a zbytečně nevolali policii. Zkrátka na vše se připravit i s ohledem na své okolí, berte to ze svého pohledu, co by se vám nelíbilo. V případě, že jim o tom slušně dopředu povíte, pak byste neměli mít žádné problémy, protože každý by měl tolerovat skutečnost, že se stěhovat musíte a někdy to zkrátka proběhnout musí. A když tomu nejde jinak, tak třeba i o víkendu či ve večerních (nebo i nočních) hodinách.

Napsat komentář