Půjčovna karavanů a obytných aut PROMA karavan Šumperk

Plánujete dovolenou v Čechách nebo v zahraničí? Chcete na svých cestách pohodlí a současně i volnost pohybu? Vyzkoušejte dovolenou v karavanu. Říkáte si, že karavany a obytná auta jsou na koupi drahá záležitost? Pak můžete využít služeb půjčovny karavanů a obytných vozů v Šumperku.

Zapůjčení karavanu v půjčovně má hned několik výhod. Většina současných kempů v Čechách a v zahraničí je již moderně vybavena – pitná voda i elektrické přípojky. S karavanem tak bez obtíží můžete procestovat kus světa. Bojíte se vysoké ceny za vypůjčení karavanu? Karavany a obytné vozy jsou určeny až pro šest osob. Jet na dovolenou ve vypůjčeném karavanu tak může být mnohdy výhodnější než cestovat dvěma auty.

Pokud se chcete vydat do země, ve které je převážně deštivé, chladné nebo větrné počasí, chcete ji procestovat a být každý den na jiném místě, určitě se vám vypůjčení karavanu vyplatí. Kromě samotného ubytování je potřeba řešit i stravování. S karavanem se nemusíte vázat pouze na restaurace. Karavan je vybaven praktickou kuchyňkou, která může být tak dalším způsobem jak ušetřit.

Půjčovna karavanů a půjčovna obytných aut má v nabídce obytné přívěsy, obytná auta a karavany s váhou do 3,5 t, na které stačí řidičský průkaz skupiny B. Pokud náhodou tuto hmotnost přesáhnete, budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B+E. Půjčovna karavanů v Šumperku je díky online rezervaci k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Ač vám doporučujeme rezervovat si karavany a obytné vozy vždy s předstihem, můžete to zkusit i na poslední chvíli.

Půjčovna obytných aut Šumperk dále pronajímá i přívěsné vozíky, které jsou vhodné zejména k převážení nákladů. Je možné je připojit za osobní i nákladní automobil nebo za autobus. Mají univerzální využití. Hodí se na přepravu pracovního nákladu, na dovolenou a poslouží i ke stěhování nábytku.

Napsat komentář