S karavanem na cestách

Léto tak jak ho neznáte. Léto prožité bez sebemenších starostí s ubytováním. Dovolenou bez starostí by si chtěl prožít každý z nás. Kvalitní ubytování si musíte rezervovat už v zimních měsících. V dnešní době české cestovní agentury nezaručují svým klientům dovolenou bez starostí. Rezervujete si hotel a v čase dovolených, kdy se těšíte, že strávíte s rodinou pěkné chvíle u vody či moře cestovní agentura zkrachuje a vaše plány na pěknou dovolenou se rozplynou.

Půjčovna obytných aut a karavanů PROMAkaravan se sídlem v Šumperku. Nabízí dva plně vybavené karavany a dvě obytná auta. Můžete si je rezervovat tak jak vám to vyhovuje a plánovat dovolenou bez jakýchkoliv starostí. Naše obytná auta i karavany jsou plně klimatizované, vybavené pro veškerý komfort, který vám zaručí bezstarostnou dovolenou. Můžete plánovat dovolenou v tuzemsku nebo i v zahraničí.

Zánovní klimatizovaný karavan Bürstner Belcanto 460 TS na podvozku AL-KO se stabilizátorem AKS. Tento luxusně vybavený karavan umožňuje spaní čtyřem osobám. Je vybaven sprchovým koutem, chemické wc, plynové topení a bojler, plynový sporák se třemi plotýnkami, 96l lednici s mražákem, zabudovaná nádrž na čistou vodu 40l, mobilní nádrž na odpadní vodu 20l, kempový nábytek, nádobí, plynová 10 kg láhev s plynem a TV se satelitním přijímačem.

Nový klimatizovaný karavan Adria Altea 562 PK na podvozku AL-KO se stabilizátorem. Jedná se o luxusní nadstandardní karavan, který umožňuje spaní šesti osobám. Má podobné vybavení jak karavan Bürstner Belcanto 460 TS.

Půjčovna karavanů v Šumperku je díky online rezervaci k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Ač vám doporučujeme rezervovat si karavany a obytné vozy vždy s předstihem, můžete to zkusit i na poslední chvíli.

Napsat komentář