Stěhovací a vyklízecí akce

Ať už se jedná o stěhování nebo vyklízení, je vždy nutné mít všechno řádně připraveno. To je základem úspěchu a my ze Stěhování bez dřiny to moc dobře víme. I proto se vždy snažíme říci našim zákazníkům, ať už jsou z Liberce, Mladé Boleslavi, Jablonce, Jičína, Hradce Králové, Pardubic, Chrudimi či Vysokého Mýta, aby veškeré své záležitosti týkající se stěhovací či vyklízecí akce řešili s dostatečným předstihem.

Rozsah stěhování

Vezměme to postupně. Co se bude stěhovat? Co je třeba vyklidit? Pro stěhováky je nutné, aby dopředu znali rozsah stěhovací akce. Bez toho vám nedokážeme připravit cenovou nabídku. Takže na úplném počátku je třeba dohodnout rozsah akce, jaký bude potřebný počet pracovníků atp. a dle toho je již možné připravit cenový odhad, na jehož základě se zákazník rozhodne, zda nabídku firmy přijme či nikoliv.

Zima nás neodradí

Pokud se jedná o stěhování v zimních měsících, je třeba počítat i na různé podmínky a výkyvy počasí. Myslete na to, že např. v minus dvaceti stupních se každá práce odvíjí pomaleji. Už jen samotný přechod z místnosti, kde probíhá stěhování do stěhovacího vozidla z teploty plus dvacet stupňů do minus patnácti, není zrovna moc příjemný. Ale na to jsme my kluci ze Stěhování bez dřiny dostatečně připravení. V zimním období používáme termotrika, ve kterých se zachytí pot a nenechá nás nastydnout. Takže jsme neustále připraveni na další stěhovací či vyklízecí akce.

Napsat komentář