Stěhování škol

Základní škola, hudební škola, gymnázium, vysoká škola atd. Co mají společné? I těchto institucí se týká stěhování a možná častěji, než si obyčejný laik dokáže představit. V některých případech se stěhují pouze určité místnosti, někdy je nutné školu přestěhovat na jinou adresu v dané lokalitě.

Stěhování škol je specifickou činností, která vyžaduje rozdílný přístup. Nicméně základní procesy a postupy jsou prakticky totožné jako u jiných stěhovacích akcí. Zde jde spíše o správné naplánování, aby nedošlo k narušení školního roku atp. Zkrátka vše se musí pečlivě naplánovat a rozvrhnout (do několika dní, týdnů – v závislosti na rozsahu celé „školní“ stěhovací akce).

Stěhování škol patří do nabídky služeb stěhovací firmy Stěhování bez dřiny, která má dlouholeté zkušenosti v oboru a velké množství kladných referencí. Spokojený zákazník by měl být cílem každého obchodníka, ať už nabízí či prodává cokoliv. Firma Stěhování bez dřiny nabízí individuální a lidský přístup, který je v dnešní době potřeba více než kdy jindy.

Díky tomu se může firma těšit kladným referencím ze strany klientů. Příkladem může být např. stěhování Gymnázia J.K. Tyla v Hradci Králové. Celá akce proběhla bez jakýchkoliv problémů, za což byla firma Stěhování bez dřiny odměněna kladným referenčním dopisem ze strany vedení gymnázia.

Hledáte-li profesionály – obraťte se na firmu Stěhování bez dřiny.

 

Napsat komentář