Stěhování uměleckých předmětů

Stěhování uměleckých předmětů a starožitností vyžaduje maximální pozornost a to už od počátku příprav dané stěhovací akce. Základem je stanovení vhodné pracovní skupiny a výběr odpovídajícího stěhovacího vybavení, které musí zajistit maximální možnou bezpečnost stěhovaného cenného vybavení.

Pokud se zabýváme tématikou stěhování starožitností, je na místě doporučit stěhovací firmu Stěhování bez dřiny, která má bohaté zkušenosti nejen v tomto směru, tedy stěhování uměleckých předmětů, ale i v dalších oblastech – horská stěhování, stěhování těžkých břemen, stěhování invalidů, stěhování nemocnic, škol atd.

S touto tématikou souvisí i stěhovací akce typu stěhování hradů, zámků, galerií atp. I v tomto případě má firma Stěhování bez dřiny mnoho kladných referencí. Jak již bylo naznačeno, v případě jakéhokoliv pochybení mohou být následky takřka katastrofální, z toho důvodu se vše plánuje s dostatečným předstihem, aby se eliminovaly i ty sebemenší problémy, které by mohly během akce nastat. Důležitá je i včasná obhlídka místa nakládky (např. stěhování Hradec Králové) a vykládky (stěhování Mladá Boleslav).

V jaké oblasti firma nabízí své služby? Dalo by se říci, že po celé České republice, vše je závislé na konkrétní dohodě, nebojte se tedy firmu Stěhování bez dřiny oslovit.

Napsat komentář