Traktory Zetor nestárnou

Synonymem ke slovu traktor je v našich končinách bezesporu Zetor. Modely si získaly oblibu u několika generací, a tak není náhodou, že v letošním roce 2021 slaví již 75let své existence.

Prvním traktorem Zetor v historii byl model řady 25, s kterým si můžete setkávat i nyní. Pro milovníky této značky jsou na trhu k dispozici i náhradní díly (nejen na model Zetor 25), takže je možné je neustále renovovat a „udržovat ve skvělé kondici“.

Traktory Zetor
Zetory se těžké práce nebojí

Nejen v zemědělství

Traktor – to není pouze práce na poli, ale nabízí široké možnosti uplatnění. A rozhodně se nebojí těžké práce, ba naopak.

Kromě zemědělství naleznou traktory Zetor své místo při lesních pracích, ve stavebnictví, v komunální oblasti (například sekací traktory pro udržování zeleně atp.)… Jejich doménou je tažení přívěsů a návěsů s objemnými náklady či pohon rozmanité mechanizace.

Majitelé (zejména starších modelů) si své traktory hýčkají a udržují. Dostupnost náhradních dílů na traktory Zetor je velmi dobrá a většinu zboží můžete navíc objednávat přes eshop, což ušetří čas i peníze. Spolehlivým prodejcem a výrobcem vybraných náhradních dílů je mimo jiné eshop Zetik.cz.

Výhody pro věrné zákazníkyP

Projděte si katalog dílů na traktory Zetor na stránkách www.zetik.cz. Jedná se o prověřené výrobky, s jejichž kvalitou budete určitě spokojeni. Pro registrované zákazníky jsou připraveny slevy na budoucí objednávky a hlavně odborné poradenství s cílem co nejvíce vyhovět v renovaci vašeho traktoru.

Napsat komentář