Stěhovací služby Trutnov

Firma Stěhování bez dřiny pro Vás zajistí komplexní stěhovací a vyklízecí služby i pro lokalitu Trutnov a jeho blízké okolí, pod které spadají města jako Hostinné, Janské Lázně, Žacléř, Svoboda nad Úpou, Úpice či Pilníkov. Chybí Vám ve výčtu Vámi požadované město či vesnice? Nevadí, zcela jistě Vám jsme schopni nabídnout vše, co potřebujete. Stačí, když nás oslovíte a my pro Vás připravíme cenovou nabídku.

Reference z Trutnovska

To, že má firma Stěhování bez dřiny bohaté zkušenosti s realizací stěhovacích akcí právě v této lokalitě lze doložit výčtem referencí. Kromě mnoha stěhovacích akcí, které se týkaly zejména stěhování nábytku a dalšího vybavení z domácností (stěhování bytů či rodinných domů), bychom chtěli vyzdvihnout i spolupráci s Městským bytovým podnikem Trutnov, s.r.o. či Gymnáziem Trutnov.

Našim zákazníkům se snažíme vždy vycházet maximálně vstříc. Stěhování samo o sobě je značným zásahem do života každého z nás, a tak jistě oceníte náš lidský a profesionální přístup. Uvidíte, že stěhování bytu, kanceláří, archivů atp. proběhne bez jakýchkoliv komplikací. Za tímto účelem věnujeme potřebný čas přípravě celé stěhovací akce včetně prohlídky objektu, kde bude stěhovací (případně) vyklízecí akce probíhat.

Stěhování Trutnov a okolí – to je Vaše správná volba s naší firmou Stěhování bez dřiny.

Pro zájemce je k dispozici rovněž možnost zajištění osobní dopravy (na sportovní, společenské a jiné akce), malování bytových a nebytových prostor či čištění koberců a vozidel.

Napsat komentář