Včasné objednání služeb

Čeká nás poslední měsíc v roce 2018. Mnozí z vás finišují s novým bydlištěm a samozřejmě chtějí, aby to stihli do Vánoc. Kdo by nechtěl prožít Vánoce v novém. Může to však mít háček v tom, zda se najde někdo, kdo vás přestěhuje.

Firmy, které svoji práci dělají dobře, mají objednány zakázky s velkým předstihem, a tak už je takřka nemožné se do nadupaného harmonogramu dostat.

Stěhovací kapacity

Abychom vás neděsili. Pokud se chcete přestěhovat ještě v letošním roce a nemáte zajištěnu stěhovací firmu, můžete to samozřejmě zkusit. Stát se může pouze to, že vás daná firma odmítne, nebo společně najdete vhodné řešení.

Nic nesmí jít na úkor kvality

Do budoucna je ale samozřejmě lepší, když si podobné záležitosti nenecháte na poslední chvíli, zejména pak v nejhektičtějším období v roce. Stěhováci jsou samozřejmě jen lidé a pokud nemá dojít ke snížení kvality nabízených služeb, tak zkrátka není možné vyhovět vždy a všem. Pokud to je ale jen trochu možné, pokusíme se najít takové řešení, které bude vyhovovat. Občas se stane, že některá ze zakázek vypadne, nebo se změní termín a tím se objeví volné okénko, které lze použít pro vaše stěhování.

Naděje umírá poslední. Kontaktujte firmu Stěhování bez dřiny, jistě se domluvíme a když ne, tak vám poradíme, jak dál.

Napsat komentář