Vyklízení bytu – Stěhování RADOST

Společnost stěhování RADOST je firma s dlouholetou tradicí, se zkušeností v oboru, disponuje vyškolenými zaměstnanci a technikou, která ji umožňuje co nejefektivněji vyklidit jakýkoliv prostor – vyklízení bytu je tedy činnost, na kterou se zaměřujeme a každodenně ji provádíme.

Společnost Stěhování Radost disponuje 20 kontejnery pro odvoz bezpečného i nebezpečného odpadu, odpad, který vznikne přivyklízení bytu nakládáme do kontejnerů a vozíme na sběrné dvory a skládky. Odpad z vyklízení bytu, který je nutný před vyhozením ještě vytřídit, třídíme v naší hale.

Vyklízení bytu – cena vyklízení bytu

Zavolejte firmu Stěhování RADOST a sjednejte si schůzky s naším technikem, kterému ukážete prostory určené k vyklízení bytu. Technik Vám na místě určí cenu, za kterou proběhne vyklízení bytu a v případě Vašeho zájmu o naše služby naplánuje i časový harmonogram celého vyklízení. Vše je nezávazné a ZDARMA.

Vyklízení bytu – průběh vyklízení bytu

1) zavolejte na tel.č. 724 743 833 nebo napište na email: info@stehovaniradost.cz
2) s naším technikem si domluvíte nezávaznou schůzku v den a čas, kdy máte volno
3) na schůzce Vám náš technik řekne cenu vyklízení bytu a navrhne časový harmonogram vyklízení bytu
4) v den vyklízení bytu přistavíme kontejner před Váš dům a začeneme vyklízet Váš byt.
5) po vyklízení po sobě zameteme a vše vyčistíme tak, aby jste byli co nejvíce spokojeni

Zavolejte firmu Stěhování RADOST, která vyklidí Váš byt za nejlepší cenu, zavolejte a my Vás o tom přesvědčíme – jsme profesionálové v oboru.

Napsat komentář