Autoservis, který poradí

Chodíte k lékaři, ke kadeřníkovi, do restaurace… většinou stále k těm stejným, které máte oblíbené a víte, že dobře poradí, nebo nabízí spolehlivé služby. Nejinak tomu je i u autoservisu a i zde platí, že nemusíte hledat pouze v místě vašeho bydliště. Pokud svěříte svoji péči odborníkům, pak se vám pár kilometrů navíc vyplatí.

Pokud vám mechanik poradí, co je třeba opravit, co lze ještě vyřešit, jak se o auto starat a na co si dát pozor, pak si prodloužíte životnost nejen jednotlivých dílů, které jsou nejvíce zatěžované, ale i celého vozidla. Spolehlivým autoservisem je například K&K Team v Hořicích – https://www.autoservishorice.cz/

Kompletní péče o váš vůz

Zde se vám postarají o vše, co by mohlo zlobit vaše vozidlo, ať už osobní nebo nákladní. Samozřejmostí je pneuservis, diagnostika vozu, ale i náročnější záležitosti jako čištění filtrů pevných částic a to s využitím vlastního přístroje, o čemž si můžete přečíst zde.

Nechcete do myčky ani si své auto vyčistit sami? Nevadí, využijte služeb servisu, který zajistí vyčištění nejen karoserie, ale i interiérových prostorů.

Vozidlo je od toho, aby vám sloužilo. Autoservis K&K Team se zase postará o to, aby sloužilo co nejdéle.

Napsat komentář