Krásné vánoční svátky 2019

Může to být bráno jako tradice, pro nás je to víceméně samozřejmost, abychom alespoň touto cestou popřáli nejen našim zákazníkům krásné a poklidné předvánoční období, příjemný Štědrý den v „obležení“ těch, které máte nejraději a pod stromečkem nějaký ten dárek, který vám či blízkým udělá radost.

Nicméně nezapomínejme, že hmotné dárky nejsou tím vším a hlavním, co bychom si měli přát. Důležité je zdraví našich blízkých a nás samotných.

Možná se budeme po roce opakovat, ale pokuste se alespoň v tomto vánočním období zapomenout na práci, starosti a různé problémy. Prožijte tyto chvíle s těmi, kteří vám jsou nejblíž. Vánoce by měly být ve znamení rodinné pohody, takže existuje-li byť i minimální šance na to, abyste byli na Vánoce všichni u jednoho stolu, pokuste se to zrealizovat.

U nás starších už to není o tom, kolik a jaké dárky dostaneme, ale právě o radosti s rodinou, sledování svých dětí, jak jsou unesené vánoční atmosférou. Jejich radost je i naší radostí. V tomto směru je třeba být opatrný a nepřehánět to s počtem či hodnotou dárků, aby to děti neměly jako samozřejmost. Hlídejte, aby si každý dárek pečlivě prohlédly, pohrály si s ním a zároveň trpělivě čekaly, až svůj dárek rozbalí i další člen rodiny.

No a my kluci stěhovácký se o to samé pokusíme taky 🙂 I naše rodiny jsou pro nás tím nejcennějším.

Tým Stěhování bez dřiny – https://www.stehovanibezdriny.cz/

Napsat komentář