Bezstarostná správa majetku nejen v Praze

Dělá Vám starosti správa Vašeho majetku a rádi byste se obrátili o pomoc na odborníky? Kvalitní spolupráci Vám může nabídnout společnost Parkers. Tato firma umí na profesionální úrovni zajistit kompletní servis s minimální osobní účastí vlastníků jednotek, nebo členů družstev.

Společnost Parkers již mnohokrát pomohla společenstvím vlastníků jednotek i bytovým družstvům dát veškerou administrativu i technické a ekonomické záležitosti do pořádku. V hlavním městě České republiky služeb společnosti Parkers využívá například Správa nemovitostí Praha 10.

V rámci ekonomické správy můžete mít zabezpečeno nejen vedení účetnictví, ale také mzdovou a personální agendu statutárních orgánů i zaměstnanců. Samozřejmě získáte také roční zprávu o hospodářství a obsluhu SIPO. Společnost Parkers se Vám ráda postará také o kontrolu úhrad zálohových plateb nebo vyhotovení předpisu záloh a vystavení výpočtových listů.

Správu nemovitostí Praha můžete požádat o poskytnutí kompletního servisu, nebo jen dílčí služby. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, vždy budete mít jistotu, že společnost Parkers odvádí veškeré služby tak, aby byl přednostně zákazník vždy spokojen. Ačkoliv naše společnost sídlí v hlavním městě České republiky, své služby poskytuje prostřednictvím vzdálené správy domů i v dalších městech republiky. Více informací k nabízeným službám naleznete také na této webové adrese www.svjonline.cz.

K dálkové správě nemovitostí slouží nástroj IFM24. Tato služba v sobě zahrnuje, jak vedení účetnictví, tak předpisů i vyúčtování záloh. Tuto online službu můžete získat za velmi příznivou cenu od 119 Kč za bytovou jednotku a měsíc.Využijte nabídky naší společnosti také v případě, že máte plnou hlavu starostí spojených se stěhováním.

Napsat komentář