Co řekneme, to platí

Firmy i lidé jsou různí. Nejen v oblasti stěhování, ale takřka ve všech činnostech se, bohužel, občas setkáváte/setkáváme s tím, že jsou dopředu vytvářeny cenové nabídky, ale po provedení akce přijde nemilé překvapení v podobě navýšení původní ceny. Ano taková situace může nastat, ale pouze za předpokladu, že se změní zadání ze strany zákazníka a že si to obě strany odsouhlasí. My ve Stěhování bez dřiny dbáme na to, aby stanovená cenová nabídka platila i po provedení akce. Neúčtujeme žádné skryté poplatky.

Zadání stěhovací akce

Již na počátku děláme maximum pro to, abychom zjistili vše potřebné o vaší stěhovací akci. Jedině tak je totiž možné odhadnout délku a náročnost akce a z toho vytvořit i cenovou nabídku pro stěhování. Pokud se v této části spolupracuje a zákazník zodpoví naše dotazy, případně se uskuteční osobní obhlídka, pak je možné stanovit cenový rozsah, který je platný a nemění se za přepokladu, že se významně nezměnily požadavky ze strany zákazníka. Pokud by ale taková situace nastala, tak bychom se s vámi na všem dopředu domluvili. Zadání stěhovací akce je tak velmi důležité. Dopředu si připravte seznam co a kam se bude stěhovat. Z toho vzejde požadavek na pracovní skupinu, náročnost  a tím i možnost určit cenu.

Bez skrytých poplatků

Naše firma si zakládá na důvěře a individuálním lidském přístupu k zákazníkovi, takže neúčtujeme žádné skryté poplatky, které by vás „strašily“ po skončení stěhovací akce. Takový přístup je zcela proti našim pravidlům a zásadám. Již samotné stěhování je pro vás často dost náročné po psychické stránce, tak proč byste měli „trpět“ ještě více. Zkrátka platí, na čem se domluvíme na začátku. Uděláme pro vás maximum, abyste byli spokojení a mohli si užívat v nových prostorách a nezačínat své působení v novém bydlišti negativní vzpomínkou.

Vše v bezpečí

Nebojte se ani o stěhované vybavení. Ať už jde o stěhování bytů, domů či firem. U nás je vše jako v bavlnce. Při nakládce, manipulaci, převozu i vykládce vynakládáme maximální úsilí, aby se nic nepoškodilo. K tomu máme i potřebné stěhovací vybavení, obalové materiály a vozový park. S námi se zkrátka nemůže stát podobná věc, jako na následujícím videu. Za to vám ručíme, my kluci stěhovácký ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář