Chcete si vypůjčit stroj na čištění koberců?

Stalo se pro vás čištění koberců noční můrou? Děláte záměrně vše proto, abyste tuto činnost oddálily? Přenechte tyto starosti nám a víckrát se už nemusíte koberci zabývat. Díky individuálnímu přístupu ke klientům je naše firma označována za špičku ve svém oboru. Ceníme si stálých zákazníku, a proto jim nabízíme výrazné slevy. Pamatujeme na studenty, seniory či osoby s průkazem ZTP. Zakládáme si na kompletním servisu.

Při čištění pracujeme s mokrou metodou, která spočívá v tom, že je pod vysokým tlakem vháněn čisticí prostředek spolu s vodou do vláken tkaniny. Poté jsou veškeré nečistoty za pomocí vysavačů značky Kärcher nasáty do dvou sběrných nádrží o celkovém objemu 10 litrů. Nakonec bude váš koberec či čalouněný nábytek zbaven nečistot a zápachu. Po aplikaci této metody se důrazně doporučuje nechat koberec řádně proschnout, minimalizujete tak možnost, že se Vám v koberci rozbují roztoče nebo bakterie. Stroj na čištění koberců půjčovna Praha pracuje jen s profesionálními prostředky, a proto vám můžeme doma vytvořit antialergení a čisté prostředí.

Schnutí koberce a čalounění je odhadováno na 5-10 hodin. Vždy závisí na teplotě prostředí, materiálu a větratelnosti. Od této chvíle už se nemusíte starat o nepříjemné domácí práce, jako je mytí oken, nebo čištění skvrn na koberci, sedací soupravě nebo matraci, to vše za vás udělá naše firma. Stroj na čištění koberců půjčovna Praha.