Do patra a bez výtahu – zvládneme to!

Ne každé stěhování je bez komplikací a překážek. Mnohdy si myslíte, že když jdete na akci do panelového domu s více patry, že lze využít výtah. V případě, že se chystáte stěhovat sami, tak si dopředu zjistěte nosnost a rozměry, abyste nebyli nemile překvapeni tím, že některé vybavení takto „jednoduše“ nepřestěhujete.

Poctivá příprava na stěhovací akci

I proto se naše parta stěhováků vždy snaží o co nejdetailnější přípravu každé akce. Musíme vědět, co a kam se bude stěhovat. Jaké jsou přístupové cesty. Pokud je výtah, tak s jakými parametry. Díky tomu se stanoví nejen parta, ale i obalové materiály a další vybavení potřebné pro hladký průběh stěhovací akce.

Ať už je v panelovém domě výtah nebo ne. My si se vším poradíme. Nedělá nám problém stěhování po schodech, jsme na to připraveni po všech stránkách.

Je zbytečné se stresovat

Zejména v těchto náročnějších podmínkách zvažte, jestli si stěhování zajistíte sami, nebo to necháte na odborníky. Aniž bychom někoho do něčeho tlačili, doporučujeme druhou variantu. Bude to pro vás méně náročné, nebudou hrozit rizika poškození majetku či vašeho zdraví. Prostě budete v rámci stěhovací akce pouze jako zadavatel a nebudete mít stres, zda přijdou všichni, co vám to slíbili a jestli se něco nerozbije.

Není to nic složitého. Stačí navštívit naše stránky www.stehovanibezdriny.cz a vyplnit nezávazný formulář na vaši stěhovací akci. Poté se již s vámi spojíme a doladíme vše potřebné, samozřejmě včetně cenové nabídky.

Hezký den přeje tým ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář