Specialisté na DPF filtry

Během svého života se setkáme s mnoha věcmi. Některé jsou příjemné, na jiné byste raději co nejrychleji zapomněli. Já mám za sebou zkušenost, která vlastně spojuje oba pocity. Nejdříve negativní záležitost s autobazarem a poté vlna nadšení díky službám autoservisu.

Pro svoje potřeby jsem byl nucen si pořídit ojeté vozidlo. Navštívil jsem tedy autobazar. Tam mi bylo doporučeno auto, které se mi zalíbilo. Po vyřízení všech papírů jsem si mohl auto odvézt. Jenže ouha, při cestě z něj jsem nedojel ani domů do Jičína. S hrůzou jsem řešil, co se mohlo stát a jak dál. V první řadě jsem volal na autobazar, ale tam k mému překvapení dali ruce pryč. Vůbec nechápu proč…

Práce pro odtahovku

Naštěstí jsem si dohledal odtahovou firmu, kterou zajišťují kluci z autoservisu K&K Hořice. Auto odtáhli k nim na dílnu a tam ho do tří dnů opravili. Výsledkem byl ucpaný DPF filtr – to je ten filtr pevných částic (přijde mi to jak slepé střevo u lidí :)) Sami ho vymontovali, vyčistili a namontovali zpět. Fakt super práce.

S fakturou za opravu a s právníkem jsme vyrazil do autobazaru. Světe div se, najednou šlo vše jako po másle. Autobazar uhradil fakturu ze servisu aniž by nějak více protestoval.

Spolehlivý autoservis

Co říci závěrem? Pokud budete mít problémy s filtry pevných částic, neváhejte se obrátit na autoservis K&K Hořice. Jsou to profíci.

Díky moc, Balihar

Napsat komentář