Jaký podzim očekávat? Lehké to asi nebude…

Podzim 2020 bude zřejmě pro všechny velmi náročný a to zejména po psychické stránce. V tomto směru vám zřejmě pomoci nedokážeme, ale můžeme vám ulevit po stránce fyzické a to tím, že za vás odvedeme stěhovací či vyklízecí práce.

Starostí a zařizování s věcmi okolo druhé vlny koronavirové epidemie bude celá řada. Zní to možná jako fráze, ale důležité je zachovat chladnou hlavu. Ze všech stran na nás směřují často zcela odlišné informace, takže není lehké se v tom vyznat.

Každý dělá to, co umí

My se vyznáme v naší práci, jejíž hlavní náplní je stěhování a vyklízení. Máme zkušenosti s malými i velkými akcemi, na které se vždy pečlivě připravíme. Dle získaných počátečních informací připravíme nejen cenovou nabídku, ale stanovíme si i odpovídající pracovní skupinu a vybavení, aby vaše věci byly v pořádku převezeny z místa nakládky na místo vykládky.

Opravdu je stěhování levnější svépomocí?

Víme, že mnoho z nás se snaží všechno zajistit svépomocí v domnění, že se tím ušetří nějaké peníze, ale často porovnáváme věci, které porovnávat nelze. Spočítejte si čas svůj, svých pomocníků, kterým jistě zajistíte alespoň nějaké občerstvení, náklady na pohonné hmoty, obalové materiály… a k tomu přidejte síly, které vás to bude stát. Rizikem je i nevhodný postup, díky kterému může dojít k poškození stěhovaných věcí, nebo v horším případě k poškození zdraví zúčastněných.

Je to na vás

Do ničeho vás nenutíme, ale budeme rádi, pokud nás s vaší stěhovací či vyklízecí zakázkou oslovíte. Připravíme pro vás kalkulaci a pokud se rozhodnete pro naši firmu, naplánujeme vše potřebné. Prosíme o kontakt vždy s dostatečným předstihem, aby se stěhování či vyklízení dalo zajistit ve vámi požadovaném termínu.

Tým ze Stěhování bez dřiny

Napsat komentář