Město kamenné krásy – Hořice

Hořice jsou malé město ve Východních Čechách, které leží cca na polovině cesty mezi městy Jičín a Hradec Králové. Ačkoliv se nejedná o velkoměsto, je známé i za hranicemi republiky a to z několika důvodů – hořické trubičky, kamenosochařství, motocyklové závody…

Místo pro bydlení

Co se týče pracovních možností, tak to není až tak slavné, ale díky svému postavení se mohou stát Hořice výchozím bydlištěm pro každého, komu nevadí dojíždění cca 25km. Oplátkou získáte poměrně poklidné bydlení s možností nedalekých výletů do přírody, což rozhodně není k zahození v dnešní rychlé době plné stresu a starostí.

V poslední době se nabízí možnost přestěhování i do nově vystavených bytů, či zakoupení stavebního pozemku, kde si můžete vybudovat dům svých snů. Až dospějete do předfinále, jistě budete řešit i samotný proces přestěhování. V tom vám mohou pomoci pracovníci firmy Stěhování bez dřiny, kteří v Hořicích zajišťovali již velké množství akcí a svojí působností jsou schopni pořešit stěhování i do vzdálenějších měst naší republiky.

30 let stěhování – zkušenost, kterou se nemůže pyšnit každý

Oslovte je se svoji poptávkou, nechte si ji nacenit a společně si stanovte termín, který vám bude vyhovovat. Nechte „dřinu“ a starosti na odborníky, kteří mají zkušenosti se stěhováním již více než 30 let. To už je na dnešní poměry poměrně skvělá vizitka toho, že svoji práci dělají dobře a rádi.

Napsat komentář