Je příjemné nechat starosti na jiné

Díky naší práci se každý den setkáváme s různými lidmi, kteří však mají mnohé společné. Jednou ze společných vlastností je to, že rádi přenechávají své starosti na jiné. Samozřejmě se pohybujeme v oblasti našeho podnikání, tedy stěhování, do hlubších analýz lidských myšlenek se pouštět nechceme, nebojte. Zkrátka, je příjemné, když za vás podobné záležitosti obstará někdo jiný.

Obecně by asi bylo dobré, aby se každý věnoval tomu, čemu rozumí nejvíce. Tím si usnadní život. Nicméně teorie je jedna věc a praxe druhá. Stačí se podívat po okolí a někdy je to až k pobavení, co všechno si chceme udělat sami, aniž bychom o tom něco věděli. Někdy je to o tom, že si zkrátka chceme dokázat, že to také zvládneme, jindy o penězích, což je ale často chybná představa, protože pokud danou práci svěříte odborníkům, tak to neznamená, že bude dražší, navíc budete mít sami čas na svoji práci.

Buďte stěhovacím dozorem

Stejně je tomu i u stěhování. Ano, určitě si můžete přestěhovat domácnost sami, ale jde o to, za jakou cenu, jaká jsou u toho rizika, stres váš a vašich přátel, kteří vám v dobré víře chtějí pomoci… Tím rozhodně nechceme strašit, ale spíše naznačit, zda není dobré vzít do úvahy, že byste poptali stěhovací firmu, která by se vám o vše kompletně postarala a vy byste pouze kontrolovali, zda vše proběhlo v pořádku a říkali si, co vše chcete přestěhovat a kam. Odpadnou tak starosti se sháněním pomocníků, obalového materiálu, vozidla pro přepravu atd.

Zkrátka užijte si stěhovací akci v roli stěhovacího dozoru, pokud si můžeme převzít tuto terminologii ze stavebnictví 🙂 Uvidíte, že je to příjemné a nemusíte být nutně u všeho dění, záleží jen na vás. Víme, že důvěřovat cizím lidem není zrovna trendy 😉 ale věříme, že po kladných zkušenostech s konkrétní stěhovací firmou, byste jim po druhé dali více volnosti.

Pohled do budoucnosti…

Třeba se časy změní a v budoucnu si budeme všichni více důvěřovat, pomáhat a nezávidět si.

 

Napsat komentář