Kdy objednat stěhováky? Včas

Zařídit stěhovací akci je pro většinu firem v oboru poměrně snadné. Ale k hladkému průběhu můžete přispět i vy tím, že si stěhování budete objednávat s dostatečným předstihem. Obě strany tak budou mít dostatek času na přípravy a minimalizaci rizik spojených se stěhovací akcí.

Samozřejmě, že chápeme, že ne vždy je možné to odhadnout třeba tři čtyři týdny dopředu. Z vlastní zkušenosti víme, že poptávky dva dny předem, nebo dokonce den předem, nejsou výjimečné.

Poctivost se vyplácí

V takových případech se firma Stěhování bez dřiny snaží vždy najít co nejlepší možné řešení. Jsou situace, kdy lze akci zajistit, jindy se hledá alternativa. Vše záleží na aktuálním stavu zakázek ve stěhovacím kalendáři, který se plní týdny dopředu. U větších stěhovacích firem je to běžná záležitost, což je mimo jiné i důkaz kvality jejich služeb. Přecijen firma, která je schopná ze dne na den zajistit vaši akci, aniž by to znamenalo jakoukoli úpravu jejich pracovního plánu, nemusí nabízet tak kvalitní služby, jaké byste chtěli mít.

I zde známe případy, kdy stěhovací firmy naslibují hory doly, a pak některé akce neřeší a zákazníky nechají na holičkách. Zkrátka si v daný den vyberou tu, která je pro ně nejlepší a ostatní neřeší.

To rozhodně není případ Stěhování bez dřiny, kde si zakládáme na tom, aby zákazník byl vždy spokojený a tím si budovali důvěru a značku. Naše práce nás baví a proto jsme schopni ji nabízet v té nejvyšší kvalitě již desítky let.

Jsme tu pro vás

Zákazníkům nabízíme profesionální a zároveň lidský a individuální přístup. Máte před sebou stěhování? Svěřte ho naší stěhovací partě. Za nezávaznou poptávku nic nedáte.

Příjemné letní chvíle přeje tým Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář