Stěhovací služby již více než 30 let – zkušenosti k nezaplacení

Praxe, praxe a zase praxe… to slýchají uchazeči o nové zaměstnání. 30 let v oboru, to už je z našeho pohledu velmi slušné „zaškolení“, co říkáte? Firma Stěhování bez dřiny nabízí své stěhovací a vyklízecí služby již více než třicet let a to stále se stejným cílem, aby byl spokojený zákazník.

Právě díky individuálnímu, lidskému a zároveň profesionálnímu jednání si firma Stěhování bez dřiny vydobyla pevné místo na trhu a to jak u domácností, tak u firemních zákazníků.

Nerozlišujeme malé a velké stěhovací akce

Nejedná se totiž pouze o stěhování bytů či domů. Nabídka služeb je mnohem rozsáhlejší, což dokazují i realizované zakázky na oficiálních stránkách firmy. Mezi zákazníky patří mimo jiné i úřady, muzea, zámky, školy či nemocnice.

Malé nebo velké stěhovací akce… Které jsou nejoblíbenější? Každá z nich má svoje specifika. Často je to i o životním příběhu konkrétního člověka či rodiny. Nebo se dostanete do zajímavých míst. Případně si sáhnete na vybavení, ke kterému se jentak někdo nedostane. To vše nabízí práce stěhováků, pokud svoji práci dělají poctivě a dobře.

Kovid? Ten nás nezastaví!

Ani v době kovidové nezůstala firma pozadu a reagovala na potřeby dané doby. Dodržením všech potřebných nařízení a opatření nejen v rámci firmy, ale i během stěhovacích či vyklízecích prací mohla svoji činnost provozovat i v této nelehké době.

Přejme si lepší zítřky, pevné zdraví a pokud se vás bude týkat stěhovací akce, věříme, že si vzpomenete právě na firmu Stěhování bez dřiny a oslovíte ji pro zpracování cenové nabídky.

Napsat komentář