Když Rumcajs nemůže…

Ačkoliv to je silný mládenec 🙂 tak na všechno síly určitě nemá. Proto tu ale je naše parta Stěhování bez dřiny, aby za Rumcajse zaskočila a v nejen v Řáholci zajistila přestěhování vaší domácnosti či firmy. Zkrátka pokud vás čeká stěhování v Jičíně, nebojte se nás oslovit. Jsme připraveni pro vás udělat maximum.

Moc dobře víme, že spokojený zákazník je nejlepší možná reklama. Na nic si nehrajeme, jsme féroví v jednání a neúčtujeme žádné skryté poplatky. V dnešní době je to více než důležité, aby firmy měly důvěru u svých zákazníků.

Malé i velké stěhovací akce

V naší stěhovací partě máme rádi výzvy. Díky tomu jsme se za dlouhé roky naší činnosti dostali k mnoha zajímavým zakázkám. Ale to neznamená, že bychom si vybírali. Když obdržíme poptávku na stěhování, tak neřešíme, jestli je to malý byt, nebo škola. V obou případech vám chceme vyhovět.

Zmínili jsme Jičín, ale stěhovací služby nabízíme i pro další lokality. Kontakt s námi je velmi jednoduchý. Postačí, když na našich stránkách vyplníte nezávazný formulář pro stěhovací či vyklízecí práce a my vás následně zkontaktujeme pro další podrobnosti, které potřebujeme pro stanovení cenové nabídky.

Je cena v pořádku? Pak přistoupíme k plánování termínu a pracovní skupiny. Pro vás bez starostí a stresu. To je nabídka firmy Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář