Bez práce a bez dřiny

Zní to krásně, ale každá mince má dvě strany. Naše firma Stěhování bez dřiny zajišťuje stěhovací a vyklízecí práce pro domácnosti, firmy i státní instituce. Naším cílem je, aby objednavatel měl danou akci zajištěnu takovým způsobem, že se nebude muset starat o nic podstatného. Směrem od zákazníka je tedy cíl, aby nemusel fyzicky pracovat a „dřít se“ se stěhovaným nábytkem či jinými věcmi.

Na trhu se pohybujeme již více než třicet let. To je dostatečná doba na to, abychom měli veškeré potřebné zkušenosti pro odhad pracovní skupiny, obalového materiálu, velikosti nákladního vozidla atp.

Zároveň víme, na co se zeptat, co si upřesnit a dopředu zajistit, aby akce probíhala bez problémů. Díky tomu pro vás jako zákazníky bude stěhování mnohem příjemnějším „zážitkem“.

Chceme vám pomoci, ne vás oklamat

Některé firmy se honí za co nejlepší zakázkou, a pak jsou kvůli ní ochotné zrušit již domluvenou akci menšího rozsahu. U Stěhování bez dřiny to tak rozhodně není. Na čem se domluvíme, to platí. Byli bychom sami proti sobě, pokud bychom se nedrželi známého rčení „Náš zákazník, náš pán!“.

Jsme poctivá parta stěhováků, která má svoji práci ráda a věříme, že to je i vidět. To si dovolíme soudit na základě zpětných reakcí zákazníků, pro které jsme již stěhovali. Slova chvály a díky jsou k nezaplacení.

Zároveň se nevyhýbáme ani netradičním poptávkám. Je pro nás ctí stěhovat i starožitné věci, ke kterým se běžný člověk jen tak nedostane. Je to takový bonus naší práce, díky kterému poznáváme věci související s českou historií.

Nezapomínejme na lidský přístup a na to, že byly doby, kdy domluvené záležitosti nemusely být řešeny písemně.

Vaši stěhováci

Napsat komentář