Krásné vánoční svátky plné pohody

První dny závěrečného měsíce v roce jsou za námi a rychlými krůčky se nám blíží Vánoce. V neděli 10.12.2023 budeme zapalovat již druhou svíčku na adventním věnci. Prozatím bílý prosinec pomalu a jistě budí vánoční atmosféru. Tak si ji pokud možno udržme co nejdéle a hlavně v kruhu rodinném.

Co doporučit, aby byl advent a vánoční svátky bez stresu? V prvé řadě asi vynechat čtení novinových článků, kde se nás snaží neustále něčím strašit a v poslední době působí hlavně negativně. To stejné platí i pro televizní zprávy. Je dobré si čas od času zprávy poslechnout a být trošku v obraze, ale zrovna v rámci adventního období si to bez nich dokážeme představit.

Najděte si chvilku pro sebe a rodinu

Víme, že denní režim je náročný a hledání volného času je složité, ale zkuste to a běžte se projít s rodinou do přírody, hned se vám v hlavě promítnou jiné myšlenky.

Častým stresem je samozřejmě i shánění vánočních dárků. Tady je třeba se zamyslet nad tím, co by udělalo obdarovaným radost a co už jsou spíše zbytečnosti, kterými není třeba se zabývat. Zejména u dospělých je často největším dárkem chvíle pohody, rozhodně to není o drahých dárcích.

Nabídka stěhování i v adventním čase

Takže přátelé, přejeme vám hlavně chvíle plné pohody a pokud byste třeba v tomto období řešili stěhování, jsme vám k dispozici. Nicméně je třeba se ozvat co nejdříve, abychom vás mohli zařadit do plánovacího kalendáře. Pokud to bude jen trochu možné, určitě vám vyjdeme vstříc.

Mějte se krásně a nalaďte se na pravou vánoční atmosféru a pozitivní mysl.

Vaši kluci stěhovácký ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář