35 let stěhovací činnosti

35 je už významné číslo. U firem je to známka dobrého jednání směrem k zákazníkům, protože bez jejich důvěry by takto dlouho žádná firma fungovat nemohla. Stěhování bez dřiny si této podpory velmi váží a těší se na další roky, kdy bude dělat maximum pro uspokojení požadavků ze strany svých zákazníků.

Zkuste se zamyslet, kolik firem ve vašem okolí se může pyšnit podobnou historií. Ano v roce 1989 bylo založeno mnoho firem, ale troufáme si říct, že ne každý to dokázal dotáhnout až do těchto hodnot „firemních narozenin“.

Práce nás baví, bavila a bude bavit 😉

Kromě podpory zákazníků je podstatná další věc. Není to žádné tajemství, ale fakt, který pokud firma resp. její vedení a zaměstnanci dodržují, tak jsou na dobré cestě k dlouhodobé prosperitě. Jedná se o radost a pohodu. Zkrátka práce vás musí bavit. To je základ pro to, abyste ji dělali dobře, profesionálně a zodpovědně. Zákazníci to rozhodně poznají.

Máme za sebou těžká období, i rok 2023 nebyl bez překážek. O to více si ceníme, že jsme byli schopni nabízet kvalitní stěhovací a vyklízecí služby. Zároveň věříme, že rok 2024 bude zlomový a přinese klidnější období jak pro zákazníky, tak pro firmy.

Přání do nového roku 2024

Tímto děkujeme všem našim zákazníkům a partnerům za důvěru a přejeme hodně zdraví a úspěšný vstup do nového roku 2024.

Vaši stěhováci ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář