Kurýrní služby od společnosti IN TIME KURÝR

Potřebujete poslat psaní nebo balík a vyžadujete jeho rychlé doručení? Využijte kurýrních služeb společnosti IN TIME KURÝR, spol. s r.o., která působí v Čechách, na Slovensku a doručuje i do zahraničí. V její bohaté nabídce snadno najdete kurýrní službu splňující vaše nároky a očekávání.

Kurýrní služby jsou populární po celém světě. Jejich využití je vysoce komfortní. Služby se hodí pro doručování mnoha typů zásilek. Jak kurýrní služby fungují? Kurýr vyzvedne zásilku u vašeho prahu a doručí ji příjemci v kteroukoli denní dobu. Kurýrní služby společnosti IN TIME KURÝR, spol. s r.o. mají nespočet výhod oproti službám konkurenčních společností. Doba, kdy jste vyhlíželi z okna pošťačku se zásilkou, chodili pro balík na poštu a zbytečně tak ztráceli čas, je pryč. Služby se přesně přizpůsobí vašim potřebám.

U IN TIME KURÝR, spol. s r.o. můžete vybírat z kurýrních služeb Standard, Expres a Direct servis. V nabídce nechybí ani doručování o víkendech a další speciální služby. Standard je klasická doručovací služba, kterou je možné využít ve všech pracovních dnech. Po Čechách je garantováno doručení do 23 hodin a ve vybraných městech i dříve. Kurýrní služba Expres je zaměřena na zákazníky, kteří vyžadují doručení své zásilky v den podání. Revoluční službu Direct servis oceníte, když potřebujete poslat nebo očekáváte urgentní zásilku. Je garantováno její okamžité doručení kurýrem.

Využívání kurýrních služeb je pohodlné a pokrokové. Kurýrní služby jsou určeny pro všechny občany, živnostníky, malé firmy i velké podniky. Pro jejich objednání můžete využít telefonní kontakt nebo online objednávku. IN TIME KURÝR, spol. s r.o. se svými moderními kurýrními službami přináší maximální komfort při posílání i doručování zásilek.

Napsat komentář