PROMA karavan, půjčovna karavanů a obytných aut

Půjčovna PROMA karavan přichází s řešením pro všechny dobrodružné cestovatele i rodinné prázdniny. Nepotřebujete utrácet za předražené hotely a riskovat, že vybraná dovolená se změní z pohádky v nečekaný horor. Nejste omezeni nikým a ničím, neexistují pro vás hranice hotelových komplexů, můžete poznat jakékoli místo, zdržet se jak dlouho chcete a užít si ho zcela podle svých představ – samozřejmě v naprostém soukromí a komfortu. A změna výhledu? Žádný problém! Stačí jen popojet o kus dál. Pohádka? Kdepak, okuste kouzlo autocampingu!

Nemáte karavan ani obytný vůz? Nezoufejte, právě pro Vás je tu půjčovna karavanů a obytných aut! Nač složitě shánět a utrácet obrovské sumy, abyste si mohli koupit vůz, který využijete jen na pár týdnů v roce? Zastavte se u nás! Projděte se naším vozovým parkem, nahlédněte do našich karavanů i obytných vozů, vyberte si ten pravý – a my už se o všechno postaráme! Za částku nesrovnatelně nižší než je pořizovací cena daného vozu, si u nás můžete kterýkoli z dostupných vozidel pronajmout a vyrazit napříč romantikou rovnou za splněním vašeho kempového snu. Vše je připraveno!

Náročnější zákazníky potěšíme nabídkou obytných vozů. Obytný vůz se skládá z kabiny řidiče a k ní připojenému obytnému prostoru. Naleznete v něm několik lůžek na spaní, kuchyňku i toaletu a koupelnu, vše, co potřebujete pro dovolenou na cestách, aniž by Vám mrzly nohy nebo jste riskovali zdraví při přechodu z vyhřátých domovů do drsnějších podmínek divoké přírody. Absolutní luxus zajišťuje klimatizace jak v kabině řidiče, tak v obytné části, autorádio s CD nebo satelitní televize. A aby Vám skutečně nic nescházelo, k dispozici je i zabudovaná garáž, do níž můžete uskladnit například svá jízdní kola. Co byste řekli na večerní grilování nebo snídani „v trávě“? O Vaše pohodlí se postará markýza a venkovní koberec. Usednout za volant obytného vozu Vám umožní řidičský průkaz skupiny B.

Zákazníci, kteří se ani kvůli dovolené nedovedou vzdát svých zamilovaných automobilů, si také přijdou na své. Tak jako Vy chodíte na výlet s batůžkem, Vaše auto může mít vlastní batůžek – karavan! Karavan Bürstner Belcanto 460 TS poskytuje luxus zcela srovnatelný s komfortem obytných vozů. Nabízí se Vám kuchyňka s jídelnou, toaleta, koupelna i pohodlný prostor na spaní. V pronajatém vybavení samozřejmě neschází klimatizace, televize, markýza ani venkovní koberec či kempový nábytek pro večery pod hvězdným nebem. Pro zapůjčení karavanu je zapotřebí řidičského oprávnění skupiny B, případně E (dle celkové hmotnosti jízdní soupravy).

Těm nejméně náročnějším, kteří se nevzdají stanu a kanoe, jen potřebují vlastní dopravu, nebo pilným pracantům, jimž je úložný prostor vlastního auta příliš malý, nabízíme zapůjčení přívěsných vozíků hned v několika rozměrech, dle Vašeho přání a potřeb.

Autocamping je snem, který Vám můžeme splnit. To ostatní už je jen na Vás. Zastavte se v půjčovně PROMA karavan Šumperk!

Napsat komentář