Kvalitní stěhování je stěhování kvalitně

Pokud plánujete v dohledné době stěhování bytu, domu nebo kanceláří, věnujte dostatečnou pozornost také výběru stěhovací firmy, kterou chcete oslovit s Vaší poptávkou.

Určitě se vyplatí pozorně prostudovat webové stránky, zjistit, zda je stěhovací společnost pojištěna proti případnýn škodám způsobeným při stěhování a od věci není také krátký pohled do výpisu z obchodního rejstříku. Přeci jen, rozhodněte sami, komu chcete svěřit stěhování Vašeho majetku.

Kvalitní stěhovací společnost nabízí nezávazné prohlídky prostor, které se budou stěhovat a dokáže také sestavit přesnou kalkulaci stěhování. Vyvarujete se tak nepříjemného překvapení, kdy dle ceníku na webových stránkách společnosti si vypočítáte cenu, od které se poté konečná platba může lišit i o několik tisíc Kč. Všechny renomované stěhovací společnosti doporučují napsat seznam všech stěhovaných věcí od nábytku až po počet krabic – a to právě z důvodu přesné kalkulace.

Tento seznam může být pak přílohou samotné objednávky. Prohlídka je také vhodnou příležitostí ke konzultaci, jak a co nejlépe zabalit. Na požádání by Vám stěhovací společnost měla dát k dispozici dostatek balícího materiálu, tedy krabice, lepenku a bublinkovou folii na křehké předměty. Je-li Vám Váš čas drahý a rádi si připlatíte za dobrý servis, zeptejte se na stěhování na klíč. Tato služba obsahuje kromě samotného stěhování také zabalení a vybalení všech požadovaných předmětů.

Napsat komentář