Stěhování na horách

Stěhování na horách je zajímavým zpestřením naší práce. Ačkoliv se jedná o často složité stěhovací akce, tím, že se konají v krásném přírodním prostředí, tak jde vše lépe. Firma Stěhování bez dřiny má k dispozici potřebné stěhovací vybavení i pro horské oblasti, o čemž svědčí mnoho realizovaných zakázek – stěhovacích akcí – právě v horských oblastech.

V naší republice je to zejména stěhování v lokalitě Krkonoše. Jak již bylo řečeno, každá taková stěhovací akce, je pro nás příjemným zážitkem. Zkrátka práce na čerstvém vzduchu, to je nesrovnatelné s prací v městských oblastech.

Abychom byli schopni pokrýt celou oblast Krkonoš, máme připravena speciální střediska, která nabízí „samostatné“ služby. Kromě stěhování nabízíme i vyklízení (bytových i nebytových jednotek), likvidaci nábytku (včetně odvozu na sběrná místa k tomu určená) atp. Možností je mnoho a záleží jen na konkrétní poptávce ze strany zákazníka.

Stěhování Jilemnice

Jednou z takových služeb je např. stěhování Jilemnice. Toto malebné městečko čítající přibližně šest tisíc obyvatel je výchozím střediskem a určitou vstupní branou do Krkonoš. Stěhovací a vyklízecí služby jsou poskytovány jak v Jilemnici, tak i v jejím blízkém okolí. Rozsah je samozřejmě širší, ale zde již dojde k zastoupení v podobě jiného střediska resp. služby.

Stěhování Vrchlabí

Příkladem je služby stěhování Vrchlabí, která má za „úkol“ pokrýt další oblast v Krkonoších. Jednotlivé služby, které nabízí firma Stěhování bez dřiny, je možné využít jak pro domácnosti, tak i firemní klientelu. Výjimkou nejsou ani zakázky typu stěhování zámků, škol, archivů, muzeí atp.

Napsat komentář