Levné stěhování Brno

Stěhujete se do nového a potřebujete se nějak vypořádat s nábytkem a dalším vybavením? Pak nezoufejte dále, protože stěhování Brno je tu přesně pro řešení těchto i jiných případů. Poradíme si s byty, domy i kancelářemi. Zkrátka a dobře, pokud chcete něco někam přestěhovat, nemůžete si vybrat lepší a spolehlivější servis, než právě nás.

Levné stěhování Brno sídlí sice v Brně, ale pracujeme samozřejmě po celém území české republiky. O víkendech pracujeme bez příplatků a do okruhu 20 kilometrů kolem Brna si neúčtujeme kilometrovné. Dohodneme se s vámi také na návštěvě našeho pracovníka v předstihu a bezplatné kalkulace celé operace. Pracovník s vámi navíc vyřeší všechny možné problémy jako třeba absenci krabic nebo obalového materiálu. Obě tyto skupiny pomůcek jsme schopni zajistit. Zapůjčíme krabice s předstihem a po skončení stěhování z místa na místo je u vás zase vyzvedneme.

Naši lidé si poradí i s montáží a demontáží nábytku, pokud si to budete přát.

Kromě stěhování nabízí levné stěhování Brno ve svém spektru i likvidaci odpadu, ať už kovového, elektroniky nebo zeleného, tedy rostlinného.

S úctou k pozůstalými zesnulým zajišťujeme také likvidace pozůstalostí, ať už se jedná jen o několik kusů nábytku nebo celé vybavení domácnosti. Tuto operaci provádíme i na klíč po předchozí konzultaci s klientem a bezplatné kalkulaci. Půjčíme si tedy klíče od bytu nebo domu a následně předáme po skončení naší práce klíče od vyklizeného prostoru.

Obraťte se na nás na levné stěhování Brno kdykoli s a čímkoli, co zahrnuje stěhování.

Napsat komentář