Lidský přístup k zákazníkovi

Individuální a zároveň lidský přístup. To je jedno ze základních pravidel firmy Stěhování bez dřiny. S našimi zákazníky jednáme na rovinu, nic neskrýváme a vždy se snažíme jim maximálně vyhovět a zároveň poradit, jak nejlépe zajistit jejich stěhovací akci. Spokojený zákazník, který vás pochválí za dobře odvedenou práci, to je v dnešní době k nezaplacení, ať už to může být jakkoliv úsměvné. Ne vše je jen o penězích a neměli bychom na to zapomínat.

Individuální přístup a plánování

Každý ze zákazníků má jiné potřeby a přání. Někdo si dokáže a chce část věcí zajistit resp. přestěhovat sám a potřebuje od stěhovací firmy zejména služby týkající se přestěhování větších a těžších předmětů, na které nemá dostatek sil, ani vhodné vozidlo pro přepravu na místo vykládky. Ve většině případů se řeší kompletní stěhovací akce, aby to zákazníci měli opravdu bez dřiny a zbytečných starostí. K tomu je samozřejmě potřeba vše dostatečně a předem naplánovat. Rychlé stěhovací akce stejně jako cokoliv jiného v našem životě nejsou ideálním řešením. V takových případech může dojít k nečekaným problémům a komplikacím, což není pro nikoho žádoucí. Na to je tedy třeba myslet a stěhovací firmu si poptávat s dostatečným předstihem, aby byl nějaký ten čas na přípravu.

Stěhujeme odkudkoliv

Naše firma Stěhování bez dřiny je schopna zajistit jakoukoliv stěhovací akci a to v rámci celé České republiky. Takže pokud se potřebujete přestěhovat například z Liberce do Prahy, nebo se vaše stěhovací akce týká Hradce Králové, Turnova, Kolína, Jihlavy, Brna… atd., nebojte se nás kontaktovat. Společně projdeme vaši poptávku a stanovíme i cenovou kalkulaci. Pokud budete se vším souhlasit, určí se přesný termín stěhovací akce, a pak už vše zajistíme. Neúčtujeme žádné skryté poplatky, cenu kterou sdělíme na počátku, dodržíme.

Napsat komentář