Mějte rádi svoji práci

Možná se pousmějete, ale nadpis myslíme vážně. Pokud totiž kdokoliv chce dělat svoji práci kvalitně a zodpovědně, musí ji mít rád a bavit ho. Pokud jdete do práce s tím, že vás to tam nebaví a chcete to mít co nejrychleji za sebou, pak je jasné, že výsledek práce tomu bude odpovídat. Nejinak tomu je i u stěhování či jiných řemesel. My ve Stěhování bez dřiny máme svoji práci rádi a i proto jsme na trhu se stěhovacími službami více než dvacet let…

V naší firmě se tento přístup uplatňuje po generace a stejnému přístupu učíme i naše další potomky. Protože lidský přístup a radost z práce jsou důležité pro to, aby fungovala nejen firma, ale i rodina. I díky zpětným vazbám od našich zákazníků vidíme, že jsme se dali správným směrem a jsme za to rádi. Když vidíme, jak se chovají některé jiné firmy, je to smutné a o to více je nám líto lidí, kteří se nechají od podobných firem zlákat a poté toho litují, protože zjistí, že jim jde hlavně o peníze a ne o kvalitně odvedenou práci. To ale nezměníme sami. Pokud by se toto mělo změnit, je třeba, aby se nad tím zamyslel každý z nás a upravil dle toho (je-li to třeba) své chování.

Stěhování musí být radost a to jak pro zákazníka, tak i stěhovací firmu. Pak tato spolupráce funguje báječně. Zákazník je spokojený, že má své vybavení v pořádku na určeném místě a stěhovák je rád, že pomohl někomu, kdo to potřebuje a kdo by to sám nezvládl.

Firma Stěhování bez dřiny nabízí své služby v různých lokalitách naší země. I tím je práce stěhováka výjimečná a krásná. Máte možnost se podívat do různých zákoutí naší země, potkat nové lidi a u zakázek typu stěhování památek, muzeií atp. vidět i věci, které se běžným smrtelníkům jentak vidět nepoštěstí.

Mějte i vy svoji práci rádi, bude to ku prospěchu všech, uvidíte sami. Jen se nenechte otrávit lidmi, kteří k tomu všemu přistupují tak trochu jinak…

Vaši stěhováci.

Napsat komentář