Mladá Boleslav – stěhování pro ČČK

Firma Stěhování bez dřiny jede na plné obrátky, neohlíží se na počasí ani to, zda je začátek nebo konec roku. A ruku na srdce, kdo by se nechtěl pochlubit vlastní prací, zvláště, když ji děláte zodpovědně ku spokojenosti vašich zákazníků? My se toho nebojíme a dnes bychom vám chtěli představit (zpětně) jednu z našich posledních větších stěhovacích akcí, na které jsme se podíleli.

Dům péče ČČK v Mladé Boleslavi

Jednalo se o stěhování na konci roku 2018, které proběhlo v Mladé Boleslavi. No nebudeme vás dlouho napínat. Oč se tedy jednalo?

Naše služby využil Dům péče Českého červeného kříže v rámci oblastního spolku, který se nachází v Mladé Boleslavi.  Zde došlo po několika letech k realizaci cíle, a to přestěhování do nových důstojnějších prostor, čímž bude dosažen vyšší komfort nejen pro pacienty, ale i pro jejich blízké, kteří je chodí navštěvovat.

Nově se tedy služby ČČK budou poskytovat v adaptovaném východním pavilonu budovy na adrese Na Celně 1405, Mladá Boleslav IV.

Při stěhování byl kladen důraz na spolehlivé a rychlé zajištění požadovaných služeb, aby nebyl narušen provoz pečovatelského domu déle, než by bylo nezbytně nutné.

Věříme, že objednavatel byl s našimi službami spokojený, získané zpětné vazby tomu alespoň nasvědčují a to je pro nás důležité.

Budeme se těšit na další stěhovací akci, třeba u vás a nemusí to být nutně v Mladé Boleslavi. Naše firma poskytuje stěhovací služby v různých částech republiky.

Napsat komentář