Nebojíme se náročných akcí

Když uslyšíte o stěhování a stěhovácích, asi si jako první vybavíte přenášení pohovky a jiného vybavení zejména z domácnosti. Ale toto řemeslo je mnohem pestřejší a zajímavější, než by se na první pohled zdálo. Naše firma Stěhování bez dřiny je na trhu již opravdu dlouho, a tak víme, o čem mluvíme.

Za roky naší činnosti jsme realizovali velké množství akcí menšího i většího rozsahu. Výjimkou nebyly ani hrady, zámky, muzea, školy či nemocnice v různých městech – Hradec Králové, Turnov, Mladá Boleslav, Pardubice, Jilemnice, Jičín… Každé stěhování mělo svá specifika, ale zároveň bylo i životní zkušeností. V některých případech jsme se dostali blízko k velmi cenným památkám, které běžný smrtelník takto neuvidí a co viděli, my se jich mohli i dotýkat.

Stěhování v jilemnickém muzeu

Jednou z posledních akcí tohoto typu bylo stěhování slavného díla krajináře Františka Kavána do jilemnického muzea. Akce byla natolik zajímavá, že ji natáčela i Česká televize ve svém pořadu Události v regionech.

I díky tomu se můžete sami přesvědčit o tom, že naše firma Stěhování bez dřiny se nebojí ničeho a dokáže přestěhovat i tyto starožitnosti v nevyčíslitelné hodnotě. Samozřejmě, zde nějaké obavy byly, to bychom lhali, ale to je u takovéto akce normální. Rozhodně to ale nebyly obavy, které by znamenaly odmítnutí akce, to opravdu ne. Zkrátka opatrnost je v takových případech na místě. My to ale zvládli a jakmile budeme mít dostatečné podklady a čas, určitě o tom sepíšeme samostatný článek.

Pokud si s něčím nevíte rady a nenapadá vás jak a čím to přestěhovat, nebojte se nás oslovit. Připravíme vám nezávaznou kalkulaci a v případě schválení naplánujeme vaši stěhovací akci od A do Z. Neúčtujeme žádné skryté poplatky, s námi dopředu víte, na čem jste.

Napsat komentář