Na co nezapomenout při stěhování?

Když to odlehčíme, tak hlavně na dobrou náladu. Ve stresu nefunguje téměř nic, rozhodně ne dlouhodobě. Takže se na to pečlivě nachystejte a udržte si pohodu, díky které celé stěhování proběhne bez problémů.

Seznam věcí

Určitě je dobré si sepsat, co se bude stěhovat, co se vyhodí, jaký nábytek si vyžaduje pečlivější zacházení. V případě, že se stěhujete z podobných prostorů, tak si můžete krabice třeba i označit názvy pokojů, abyste je v novém místě mohli rovnou umístit tam, kam patří a nic zdlouhavě nehledali.

Obalový materiál

Dle seznamu věcí budete vědět, co lze dát třeba jen do krabice, do přepravky atp. Ale narazíte i na věci, které budete muset ochránit proti nárazům, zkrátka udělat maximum pro to, aby se při stěhovací akci nepoškodily. Na ochranu se může hodit spousta věcí – bublinkové fólie, karton, deky…

Místo pro nakládku i vykládku

Máte-li termín akce, pak je dobré si zajistit i parkovací místo. Určitě se nechcete dostat do situace, že na místě nakládky nebo vykládky nebudete mít kam dát svoje vozidlo a věci tak budete muset přenášet zbytečně daleko, což stojí síly i čas.

Stěhováci

Možná si řeknete, že těch věcí okolo je spousta a že bude lepší to nechat na odbornou firmu. Ano, to je dobré řešení. Neříkáme, že je to nutné vždy a nelze se přestěhovat svépomocí, ale odborná firma vám zajistí vše potřebné. Nebojte se toho.

S realizací vaší stěhovací akce rádi pomůžeme i my ze Stěhování bez dřiny – kontaktujte nás pro nezávazné nacenění.

Napsat komentář