Spolehlivá odtahová služba

Ačkoli si i my sami myslíme o internetových recenzích svoje, nedalo nám to a rozhodli jsme se zveřejnit některé z nich, které nám zaslali naši zákazníci. Moc si toho vážíme a zveřejňujeme spíše jako velké díky jim, že si našli čas a ohodnotili naše služby. Opravdu moc děkujeme.

Perfektní vybavení

Není servis jako servis. Za svůj život už jsem měl zkušenost na mnohých místech, takže si troufám dané služby ohodnotit. Autoservis Hořice je fakt záležitost více než jen kvalitní. Jsou rychlí a pohotoví.

Zařídí servis jak v Hořicích, tak i v Hradci Králové nebo ve Dvoře Králové, Jičíně atp. To vše díky tomu, že mají vlastní odtahovou službu. Mimochodem perfektně vybavený naviják na 6 tun. To jsou koukal! Z ničeho nedělají vědu. Přijdou, auto odvezou a opraví. Toť vše. Fakt dobrý.

S pozdravem, Luštinec

Starých aut se nebojíme

Stará auta už asi nikdo opravovat nechce, ale já na nové nemám. Takže jsem rád, pokud to někdo za normální peníze udělá. Díky Autoservisu K+K Hořice mám někde oporu. Dvůr Králové je malé město, takže možnosti nejsou obrovské. Ale do Hořic do autoservisu K+K to je přibližně 20 minut cesty, takže nic závažného, co by bránilo využít služeb servisu v jiném městě. S autem tam jezdím a jsem vždy spokojený.

Díky moc, Ondráček

Napsat komentář