Našich zákazníků si vážíme

Předěláváte byt, stavíte nový rodinný domek, nebo zkrátka jen potřebujete něco opravit či dodělat? Pak se jistě setkáváte s celou řadou řemeslníků. Jistě nám dáte za pravdu, že často si říkáte, jestli je ta práce baví, nebo jim záleží na spokojenosti zákazníka… Bohužel se s tímto setkáváme také a z našeho pohledu je to něco nepochopitelného. My ze Stěhování bez dřiny si dáváme hodně záležet na tom, aby náš zákazník byl spokojený, protože víme, že je to ta nejlepší reklama, kterou nelze nahradit.

Jsme na vaší straně

Zároveň je to i něco, co nás vnitřně naplňuje. Naše práce nás baví, jsme rádi mezi lidmi a není to jen o tom, mít to co nejrychleji za sebou. Často s lidmi sdílíme jejich životní příběhy. Někdy se i stane, že samotnou akci nerealizujeme, ale alespoň se snažíme poradit, co a jak připravit, případně přestěhovat, pokud není jiná možnost.

Současně s tímto přístupem je pro nás důležitá i vzájemná dohoda. Takže pokud se na něčem domluvíme, tak to neměníme, což se týká zejména financí. Ano, to je další nešvar tuzemských řemeslníků, kdy po odvedené práci začínají vymýšlet a přepočítávat, že tohle bylo jinak, s tímhle se nepočítalo, tohle mi trvalo déle, než jsem myslel atp. a výsledná cifra je zcela někde jinde. Takový přístup je špatný, ale jentak se to asi nezmění. My jsme rádi že jsme to vzali z opačného konce a reakce zákazníků nám dávají za pravdu, že jdeme správnou cestou, cestou, kde se sami sobě dokážeme podívat do očí s pocitem, že jsme vždy odvedli maximum.

Výhody pro zákazníky

Hlavní výhodou pro zákazníky by mělo být to, že naše firma Stěhování bez dřiny dbá na to, aby práce byla odvedena v řádně domluveném termínu, rozsahu a ceně, tak jak bylo předem dohodnuto mezi oběma stranami. Aby tomu tak bylo, tak každé stěhování dopředu probíráme do posledního detailu a plánujeme ve spolupráci s vámi, našimi zákazníky. Možná si kolikrát říkáte, na co všechno se to ptáme a proč, ale věřte tomu, že víme, proč to děláme. Hlavním důvodem je včas eliminovat potenciální rizika a problémy, které by mohly nastat během stěhovací akce.

Napsat komentář