Stěhování vyžaduje klidnou hlavu

Klidná hlava není důležitou částí pouze u stěhovacího řemesla, ale je třeba ji mít i u dalších nejen pracovních činností. Jakmile něco řešíme v emocích, nebo nesoustředění, tak to většinou dopadá špatně. Přecijen už máme za sebou dlouhou řádku let, kdy se věnujeme stěhování, takže si dovolíme v tomto směru hodnotit. Ne vždy je to jednoduché, ale pro výsledek práce je to nezbytné. Pokud jste nějakým stylem rozhozeni, tak se nejdřív uklidněte a teprve poté dělejte důležitá rozhodnutí.

Klidné plánování

Uvidíte, že se vám to vyplatí. Předně máte velkou pravděpodobnost, že se vyhnete výrokům či akcím, které byste v klidném stavu neudělali. V pracovní činnosti je pak důležité, abyste se soustředili na každou fázi. Když se bavíme o stěhování, tak už na počátku, kdy se vše plánuje a zjišťují se podrobnosti, tak se nesmíte nechat ničím rozptylovat, abyste nezapomněli na nějaké důležité body, které je nutné mít dopředu stanovené a vyřešené, aby později během stěhování nedošlo k nechtěným zdržením a komplikacím.

To bychom měli počáteční fázi. Na pozoru ale musíte být i během přípravy, abyste měli na danou akci veškeré potřebné stěhovací vybavení. Jak by asi vypadalo, když byste dorazili k zákazníkovi a něco vám chybělo, to moc dobře nepůsobí, co myslíte. Některé věci by se případně dali ještě nějak zachránit na místě, ale i to už znamená zdržení, které není ani pro jednu stranu žádoucí. Zákazník si přeci objednal stěhovací firmu z důvodu, aby šlo vše hladce a nemusel se s ničím stresovat.

Následuje samotné stěhování, tím máme na mysli manipulaci a převoz stěhovaných věcí. Pokud byste se na tuto činnost nesoustředili, pak ohrožujete nejen vybavení, které stěhujete, ale i sebe či své spolupracovníky. Chybný postup může přinést zranění, poškození vybavení a další problémy.

My ze Stěhování bez dřiny zkrátka víme, o čem mluvíme. Někdy je lepší si na chvilku oddechnout a začít pěkně s čistou hlavou, nežli se do všeho pouštět bezhlavě. Za ta léta máme za sebou velké množství stěhovacích akcí, takže jsme rádi, že jsou zákazníci s našimi službami spokojení. Vždy děláme maximum proto, aby to z jejich pohledu bylo opravdu bez dřiny a to bez jakýchkoliv karambolů a problémů, které by jim mohly přidělat vrásky na čele.

Napsat komentář