Obnova vozového parku

Vzhledem k tomu, že se v oblasti stěhování pohybujeme už poměrně dlouho dobu, tak víme, že není možné takzvaně usnout na vavřínech. Zkrátka stále se musí jít s dobou, řešit vybavení, nové technologie a v neposlední řadě i vozový park.

Protože chceme být vždy maximálně připraveni na jakoukoli vaši stěhovací akci, tak si zakládáme na tom, abychom nabídli jednak profesionální tým pracovníků a zároveň i kvalitní vozidlo s nákladním prostorem, který bude vyhovovat konkrétní akci.

Dodávkové vozidlo Mercedes

Máme vozidla, která pokryjí jak menší stěhovací akce (zejména dodávky), tak u nákladní vozidla, která oceníte při větších akcích. V poslední době jsme tak rozšířili náš vozový park o novou dodávku značky Mercedes a nákladní vozidlo DAF s nákladním prostorem o objemu 55 m3.

U nás bude vaše vybavení jako v bavlnce. Dbáme na dostatečné uchycení a obalové materiály, aby se při převozu nestalo nic s vaším majetkem, které jste nás v rámci služby poskytli. Vždy chceme eliminovat možná rizika během celé stěhovací akce.

Nákladní vozidlo pro větší stěhovací akce

Poptejte u nás i vaši stěhovací či vyklízecí akci. Zajistíme vše potřebné a dopředu stanovíme i cenovou kalkulaci, abyste věděli, na jakou částku vaše stěhování vyjde. Neúčtujeme žádné skryté poplatky.

Vaši stěhováci ze Stěhování bez dřiny!

Napsat komentář