Veselé Velikonoce přejí stěhováci SBD

Zelený čtvrtek, Velký pátek až k Velikonočnímu pondělí. Prodloužený víkend, který doufejme přinese konečně teplejší počasí, abychom mohli vyrazit nejen na koledu, ale hlavně na zahrádku, nebo se jentak projít do přírody.

Zatím se ale zima nevzdává a je kolikrát chladnější počasí, než bylo v zimě samotné.

Naše parta ze Stěhování bez dřiny vám všem přeje krásné a pohodové Velikonoce. A pokud během svátků budete plánovat stěhovací akci, nebojte se na nás obrátit. Vyplněním nezávazného poptávkového formuláře na webu www.stehovanibezdriny.cz rozhodně nic nezkazíte. Připravíme pro vás nabídku a kontaktujeme vás ohledně podrobností k vaší akci.

Stěhování pro nás není jen práce – baví nás!

Jsme dlouholetou firmou, která se stěhování věnuje s láskou a radostí. Nabízíme spolehlivost a individuální přístup nehledě na to, zda se jedná o menší nebo větší stěhovací akci. Pro každého zákazníka děláme maximum, aby byl s naší prací spokojený.

Práce nás zkrátka musí bavit. Pak je to vidět na výsledcích. Vážíme si naší stěhovací party, která svoji práci odvádí dlouhodobě na výbornou.

Vám všem ostatním přejeme ještě jednou hlavně klidné velikonoční svátky. Užívejte si volných chvilek s rodinou a blízkými přáteli. Naberte pozitivní energii a společně doufejme v pravý příchod jara.

Vaši stěhováci ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář